З метою виховання гуманного та відповідального ставлення до тварин педагоги ЗДО № 33 «Маринка» долучились до проведення III Всеукраїнського заняття доброти за ініціативи благодійного фонду допомоги безпритульним тваринам «Щаслива лапа».
Вихователями було проведено ряд цікавих заходів з відповідної тематики: заняття, дидактичні ігри, оповідання, перегляд мультфільмів, відеороликів про тварин, бесіди щодо формування свідомого, доброзичливого ставлення до братів наших менших, бажання допомогти їм в складним ситуаціях.
Ставлячись до тварин з любов’ю, дитина вчиться поважати тих, хто слабший і це допомагає дітям стати гуманними людьми, яких потребує сьогодення та суспільство. Тому дуже важливо змалечку виховувати у малят доброту, уважне, дбайливе ставлення та відповідальність до домашніх тварин.
![Возможно, это изображение (ребенок, стоит и в помещении)](https://scontent.fiev8-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/157299646_3557669387688646_3777106062742184568_o.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=j9FCqRl4lmEAX__GCCb&_nc_ht=scontent.fiev8-2.fna&oh=8763b85464eb8cac1846d9ece30be869&oe=606E24A9)