Онлайн-збори для батьків майбутніх першокласників «Ваша дитина йде до школи»

25 березня 2021 року в Сумському дошкільному навчальному закладі № 33 «Маринка» відбулись онлайн-збори для батьків майбутніх першокласників «Ваша дитина йде до школи».

Педагоги закладу Коваленко Н.П., Лаврик Л.П., Корнілова О.В. детально розкрили питання інтелектуальної готовності дітей старшого дошкільного віку до навчання в школі: логіко-математичний, мовленнєвий розвиток, основи грамоти, розповіли батькам про засвоєння програмового змісту дітьми та ефективність проведеної роботи з дошкільниками. До уваги батьківської громадськості практичний психолог Лубенець Г.М. розкрила психологічну готовність дітей до шкільного навчання та надала рекомендації батькам щодо підготовки дітей до школи.

Вчитель початкових класів Прокопчук Світлана Олексіївна представила ґрунтовну презентацію з питань Нової української школи.

Батьки мали змогу отримати відповіді на хвилюючі їх питання та поспілкуватися з педагогами.