ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ВИХОВАНЦІВ ДНЗ №33 “Маринка”

Шановні батьки!

Про графік прийому нових дітей у ДНЗ №33 “Маринка”  Вас повідомлять після 31 травня 2021 року.

Кожному, чиї діти, відповідно до електронної черги, будуть зараховані  в дошкільний заклад  повідомлять дату і час  для подання заяви і документів для влаштування дитини в ДНЗ. (Зразок заяви розміщений на сайті після цього оголошення).

До заяви необхідно додати:

1. Копію свідоцтва про народження дитини.

2. Медичну довідку про стан здоров’я дитини разом із висновком про те, що вона може відвідувати ДНЗ- форма 086-1/о

3. Медичну довідку видану сімейним лікарем про епідоточення.(дійсна 3 дні, надати під час виходу дитини до садочка )

4. Копію форми про щеплення дитини, яка обов’язково завірена підписом і печаткою лікаря. № 063/0 відповідно до статті 15  Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» від 06.04.2000 № 1645-III

Документи, що засвідчують стан здоров’я дітей надати у папці з файлами + 10 чистих аркушів А-4  та подавати сестрі медичній старшій  перед відвідуванням дитиною ЗДО.

Перед написанням заяви  дітей пропонуємо батькам ознайомитись зі Статутом дошкільного закладу, режимом роботи, правилами прийому дітей та іншими документами на сайті дошкільного закладу в розділі «Прозорість та інформаційна відкритість»

АДМІНІСТРАЦІЯ

Зразок заяви

Завідувачу

Сумського дошкільного навчального закладу

(ясла-садок) № 33«Маринка»

Шрамченко О.П.

________________________________,

(прізвище, ім’я, по батькові одного  із батьків)

проживаючої (-ого) за адресою:

(вказати адресу)

Заява

Прошу виділити місце в  Сумському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №33 «Маринка» моїй дитині _____________________________________________, яка(-ий) народилася (-вся) ___________________________,   з  «01» вересня  2021 року.

Підтверджую достовірність усієї інформації, зазначеної в цій заяві, та в наданих до заяви документах.

Даю згоду на обробку своїх персональних даних та персональних даних дитини на час перебування її в дошкільному закладі.

Зі Статутом, режимом роботи, правилами прийому дітей до  дошкільного навчального закладу ознайомлена (-ий).

Інформація про батьків :

Мати: прізвище, ім’я, по-батькові ________________________________

місце роботи, посада ___________________________________________

контактний телефон ___________________________________________

Батько: прізвище, ім’я, по-батькові_______________________________

місце роботи, посада ___________________________________________

контактний телефон ___________________________________________

Вказати фактичну адресу проживання дитини ______________________

До заяви додаю:

1. Копію свідоцтва про народження дитини.

2. Медичну довідку про стан здоров’я дитини разом із висновком про те, що вона може відвідувати ЗДО.

3. Медичну довідку видану сімейним лікарем про епідоточення.(дійсна 3 дні, надати підчас виходу дитини до садочка )

4. Копію карти профілактичних щеплень № 063/0 відповідно до статті 15  Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» від 06.04.2000 № 1645-III

Дата                                                                                        Підпис