27 травня 2021 року відбувся звіт керівника Шрамченко Олени Павлівни про діяльність закладу дошкільної освіти перед батьками, колективом та громадськістю. Звітування проводилося в дистанційному режимі на платформі Google Meet.
Оленою Павлівною була ґрунтовно висвітлена освітня, адміністративно-господарська діяльність закладу, робота методичної служби, вагомі досягнення педагогічного колективу, організація харчування та медичного обслуговування в закладі, співпраця з батьками. Завідувач звернула увагу усіх присутніх на роботу педагогічного колективу в умовах адаптивного карантину.
Учасників зборів оцінили діяльність закладу за 2020 – 2021 навчальний рік на належному рівні, висловили свої побажання та пропозиції.
![Возможно, это изображение (2 человека, в том числе Елена Шрамченко, экран и текст)](https://scontent.fiev8-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/193529529_3807407269381522_2015461466875198892_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=pwL1QAOy7iAAX9hGvVD&_nc_ht=scontent.fiev8-2.fna&oh=4bd6cdbb7f3d0d40f6ff92239e0ad260&oe=60D9F85A)