До Міжнародного дня олімпійських ігор в ДНЗ «Маринка» пройшли дитячі літні олімпійські ігри під гаслом «ШВИДШЕ,ВИЩЕ,СИЛЬНІШЕ». В олімпіаді приймали участь діти старшого дошкільного віку.
Для дітей були запропоновані цікаві ігри та естафети: «Олімпійський вогонь» , «Силачі», «Олімпійські кільця», «Хто далі стрибне».
Олімпіада вкотре показала, що діти з задоволенням проявляють спортивну активність під час змагань, активно підтримують один одного вболіваючи за свою команду.
![Возможно, это изображение (на открытом воздухе и текст «wBиAwe cилbHwe Bиwe RMNOTE9 REDMI NOTE AI QUADCAMERA QUAD»)](https://scontent.fiev8-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/205446444_3866259666829615_2774023388048942818_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=PIGfKPhtuhMAX-9EYXS&_nc_ht=scontent.fiev8-2.fna&oh=bc1a034d092412a5ad76bf373f90b2d8&oe=60E06AEA)
![Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят и на открытом воздухе)](https://scontent.fiev8-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/204173372_3866260706829511_368890676765207606_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=9oLBcl3_zr4AX9R8xid&_nc_ht=scontent.fiev8-2.fna&oh=1b8c1079deb16199b96a6ce57e429887&oe=60DFCBB8)