Ой в ніч на Івана та й на Купала
Красна дівчина долю шукала,
Ту, що їй мама
В колисочку клала.
Сьогодні в Сумському закладі дошкільної освіти № 33 «Маринка» відбулося театральне дійство на свіжому повітрі «Ой, на Івана, та й на Купала».
Діти мали змогу зануритися в атмосферу цього дивовижного, таємничого свята: вони танцювали, грали на музичних інструментах, пускали віночки на воду, спритно змагалися у естафетах, малювали водою на асфальті та стрибали через імпровізоване вогнище. Всі учасники цього свята отримали незабутні враження та море позитиву.
![Возможно, это изображение (3 человека, ребенок, люди стоят и на открытом воздухе)](https://scontent.fiev8-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/213162760_3907711526017762_355904497031002929_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=1vq1MkhZwIIAX8EhkIF&_nc_ht=scontent.fiev8-2.fna&oh=422fd07e28198c63cf1fabf70e15d7a6&oe=60F46F15)
![Возможно, это изображение (9 человек, ребенок, люди стоят и на открытом воздухе)](https://scontent.fiev8-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/213934435_3907713016017613_2866059360946964036_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=e34gmHGXFYIAX-sQBBN&_nc_ht=scontent.fiev8-2.fna&oh=5b8de057796c039f7151bc47cb27e6a9&oe=60F41970)