Спортивно-музична розвага «Подорож до лісу»

Літній період – час відпочинку, оздоровлення та цікавих розваг.
Інструктором з фізичної культури Рубан Анжелою Юріївною спільно з музичним керівником Ксенженко Надією Дмитрівною було проведено спортивно-музичну розвагу «Подорож до лісу» для дітей середнього дошкільного віку групи «Казка». Метою розваги стало виховання у дітей любові до природи, розвиток фізичних якостей та рухових здібностей, вправляння дошкільнят в узгодженні рухів з музикою.
До уваги дітей були представлені естафети, ігри спортивного характеру, різноманітні таночки.
Дітлахи залишились в емоційно-піднесеному настрої та сповнені гарних вражень після проведеної розваги.
Возможно, это изображение (3 человека, ребенок, люди стоят и на открытом воздухе)
Возможно, это изображение (2 человека, ребенок, люди стоят и на открытом воздухе)