Музично-спортивна розвага «Африканська подорож» в ЗДО № 33 «Маринка»

Джунглі – це супер!
Джунглі – це клас,
Радимо всім
Завітати ще раз!
Дошкільнята групи старшого дошкільного віку «Дзвоники» відправились у справжню Африканську подорож, взявши участь у музично-спортивній розвазі.
Метою розваги стало познайомити дітей з піснями та танцями африканського народу; спонукати дошкільників до участі в іграх, естафетах, танцях; викликати позитивні емоції, створити радісний, веселий настрій у дітей; виховувати дружелюбніть, повагу до інших народів.
Подорожуючи Африканськими просторами, дітям не прийшлось сумувати, адже їх чекали запальні таночки, ігри та різні естафети. Веселі великі вожді племен Умба та Юмба весь час підтримували гарний настрій у дітей протягом усього заходу.
Діти отримали море позитивних вражень після проведеної розваги.
Возможно, это изображение (3 человека, ребенок, люди стоят и на открытом воздухе)
Возможно, это изображение (ребенок, стоит и на открытом воздухе)