2 серпня 2021 року в День пам’яті пророка Іллі в Сумському закладі дошкільної освіти № 33 «Маринка» відбулось театральне дійство на свіжому повітрі «День Нептуна».
Метою заходу стало ознайомлення дітей із народними святами; формування у дошкільників здорового способу життя, закріплення й удосконалення набутих знань та вмінь; розвиток витривалості та сили під час виконання спортивних вправ, підвищення активності й працездатності дитячого організму, загартування дітей; виховання любові до народної пісні, прислів’їв, народних традицій, бажання продовжувати їх.
Добрий морський Король Нептун, чарівна Королева Води весь час підтримували інтерес у дітей до розваги, постійно зацікавлювали та розважали дітлахів.
Діти залишились в емоційно-піднесеному настрої та сповнені гарних вражень!
![Возможно, это изображение (4 человека, ребенок, люди стоят и на открытом воздухе)](https://scontent.fiev8-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/228266785_3984605474995033_4456833753602057522_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=2WKteHIxXd0AX_JUxxS&tn=xtsxy0wOuh8xoCfZ&_nc_ht=scontent.fiev8-2.fna&oh=1f49dbdb93566ac0ede72e0edb7c1a95&oe=614E78A1)
![Возможно, это изображение (1 человек, ребенок, стоит и на открытом воздухе)](https://scontent.fiev8-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/231335287_3984610181661229_1011012321828848901_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=Yg8vQ3CQ-XYAX8xS0GA&_nc_ht=scontent.fiev8-2.fna&oh=8618b46917b5b40875d73bca9e4ea076&oe=614C14F3)