Музично-спортивна розвага «Свято улюбленої іграшки»

Іграшки – це найкращі друзі для малят. Кожна дитина має свою улюблену іграшку, з якою вона залюбки грається та піклується про неї.
Для дітей молодшого дошкільного віку групи «Ромашка» музичним керівником Ксенженко Надією Дмитрівною спільно з інструктором з фізичної культури Рубан Анжелою Юріївною було проведено музично-спортивну розвагу «Свято улюбленої іграшки».
Метою розваги стало забезпечити дітям можливість відпочити і отримати нові враження, створити умови для виховання у дітей дбайливого ставлення до іграшок, вміння ділитися іграшками зі своїми друзями, розвивати мовлення і словниковий запас, рухову активність, бажання брати активну участь в таночках та спортивних естафетах.
Малята залишились в емоційно-піднесеному настрої після проведеного заходу та сповнені гарних вражень!