Музично-спортивна розвага до Дня незалежності «Україну пізнавай – силу й гордість відчувай!»

Привітаймо Батьківщину!
Нашу рідну Україну!
День народження святкує
Та й розвагу пропонує.
Напередодні великого державного свята – Дня незалежності для дітей середнього дошкільного віку групи «Казка» музичним керівником Ксенженко Надією Дмитрівною спільно з інструктором з фізичної культури Рубан Анжелою Юріївною було проведено музично-спортивну розвагу «Україну пізнавай – силу й гордість відчувай!».
Метою розваги стало сприяти фізичному та художньо-естетичному розвитку дітей через рух, гру, пісенну та народну творчість; актуалізувати знання дітей про Україну, її символи; активізувати творчу пізнавальну діяльність вихованців засобами гри; формувати патріотичні почуття, гордість за свою країну, відповідальність, впевненість у власних силах; створити святковий настрій у дітей.
Діти привітали країну веселими піснями, танцями та іграми. Дошкільнята прослухали гімн України, дізналися багато цікавого про символи та традиції нашого народу.
Весь захід був пронизаний духом патріотизму та любові до своєї країни. Дітлахи залишились в емоційно-піднесеному настрої після проведеної розваги.