Фольклорне дійство «Щедрий вечір, добрий вечір» у ЗДО № 33 «Маринка» (виступ гуртка “Фольклорний віночок”)

Звичаї народу – це ті прикмети, за якими розпізнається народ не тільки в сучасному, але і в його історичному минулому. Ну а долучення до цих традицій – найкращий спосіб викликати у дітей справжні патріотичні почуття.
На свято Василя, перший день Нового року за старим стилем (14 січня), дітлахи Сумського ЗДО № 33 «Маринка» влаштували справжнє фольклорне дійство «Щедрий вечір, добрий вечір».
Малята отримали змогу закріпити уявлення про народні традиції щедрування та засівання й просто насолодитись чарівною атмосферою свята.
Хлопці посівали, дівчата щедрували, співали щедрівки – побажання щедрого та багатого Нового року.
Проведені заходи організовані з дотриманням народних звичаїв, обрядів, доступних розумінню дітей та спрямовані на формування світобачення, дитячого світогляду, розвиток інтересу до різдвяних звичаїв українського народу.
Проведення таких заходів стимулює пізнавальну активність дітей, розвиток інтелектуальних інтересів, формує дружні відносини в колективі.
Ми бажаємо в Новім році добра і надії, щоб були в нас мир та єдність по всій Україні!
Возможно, это изображение (8 человек, ребенок, люди стоят и в помещении)