Участь вихованців Сумського ДНЗ № 33 «Маринка» в благодійній акції «Подаруй свято воїну»

День Святого Миколая – особливе свято, на яке з нетерпінням чекають як діти, так і дорослі. Напередодні цього чарівного свята колектив закладу дошкільної освіти №33 «Маринка», вихованці та їхні батьки долучилися до благодійної акції «Подаруй свято воїну», приготувавши подарунки нашим військовим.
Дітлахи із великим задоволенням підготували для захисників дитячі малюнки, виготовили привітальні листівки, обереги. Дорослі подарували потрібні речі , безліч смаколиків.
Це найменше, що ми можемо зробити для наших Героїв! Дякуємо, що захищаєте нас! Спасибі вам за жертовність, мужність і безмежну любов до України. Хай Бог береже вас і дає сил у бою! Повертайтесь швидше додому! Слава Україні! Героям слава!