Фольклорне дійство «Щедрий вечір, добрий вечір» у ЗДО № 33 «Маринка»

Український народ багатий своїми традиціями, вони роблять нас самобутніми та збагачують культурний код нації. А долучення до цих традицій – найкращий спосіб викликати у дітей справжні патріотичні почуття.
Дітлахи та педагоги Сумського ЗДО № 33 «Маринка» влаштували справжнє фольклорне дійство «Щедрий вечір, добрий вечір».
Дошкільнята отримали змогу закріпити уявлення про народні традиції щедрування та засівання й просто насолодитись чарівною атмосферою свята.
Хлопці посівали, дівчата щедрували, співали щедрівки – побажання щедрого та багатого Нового року. А весела Кізонька розважала усіх протягом усього заходу, адже водіння кози – одна з найдавніших містерій, яка збереглася до наших днів і відбувається у Щедрий вечір.
Проведені заходи організовані з дотриманням народних звичаїв, обрядів, доступних розумінню дітей та спрямовані на формування світобачення, дитячого світогляду, розвиток інтересу до різдвяних звичаїв українського народу.
Проведення таких заходів стимулює пізнавальну активність дітей, розвиток інтелектуальних інтересів, формує дружні відносини в колективі.
Ми бажаємо в Новім році добра і надії, щоб були в нас мир та єдність по всій Україні!