З метою виховання гуманного ставлення до братів наших менших педагоги Сумського ДНЗ № 33 «Маринка» долучились до II Міжнародного заняття доброти, організованого Благодійним фондом «Щаслива лапа». Заняття доброти, проведені у період з 1 по 7 березня 2023 року, були присвячені домашнім та безпритульним собакам та котам.
Дуже важливо змалечку виховувати у дітей доброту, уважне, дбайливе ставлення та відповідальність до домашніх тварин. Ставлячись до тварин з любов’ю, дитина вчиться поважати тих, хто слабший і це допомагає малюкові стати гуманною людиною, яких потребує сьогодення та суспільство. #заняття_доброти #happypaw #фокстрот
![Возможно, это изображение 6 человек, ребенок, люди сидят, люди стоят и в помещении](https://scontent.fiev8-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/335020443_947102130066635_6189255623155183743_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=ad2b24&_nc_ohc=9nCdYTS5r5QAX_VBGQO&_nc_ht=scontent.fiev8-2.fna&oh=00_AfC8Xg0sw865VIPKW3FgpewmsB9tJ2-zZEhCRGbdcYbzzA&oe=641DB5CC)