«Сила – в знаннях!
Знання – в книгах!
Книги – в бібліотеці»
Відповідно до плану роботи Сумського ДНЗ № 33 «Маринка» діти старших груп №4 «Зірочки», №5 «Бджілки», №6 «Ромашка» відвідали скарбницю інформації Роменського мікрорайону – бібліотеку-філію № 6 Сумської міської ЦБС.
Бібліотекарі гостинно зустріли вихованців дитсадка, розповіли про Тиждень дитячо-юнацької книги, провели вікторину для дітей «У казки на гостинах» та екскурсію бібліотекою. Дітлахи ніби справжні школярі позаймалися в читальному залі, переглянули дитячу літературу, залюбки склали дитячі пазли та переглянули мультфільми на дану тематику. Працівники бібліотеки перевірили знання дітей про українські народні казки та похвалили дітлахів за високі знання. А дошкільники розповіли цікаві віршики, приказки та прислів’я про книгу.
Діти залишились сповнені гарних вражень та пізнавальної інформації. Вони зрозуміли, що бібліотека є потужним інформаційним центром сучасності.
![Возможно, это изображение 9 человек, ребенок, люди стоят и в помещении](https://scontent.fiev8-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/339299328_796371361845963_1407469567007402754_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=OxdBySX-FOoAX9yVCqS&_nc_ht=scontent.fiev8-2.fna&oh=00_AfAMZmrs8uVXTRG6Y1OneWUxHfd0Lz0bk2IclYQOKxFQTg&oe=6439F1A1)