Великдень всіх нас на гостини просить,
Малює сонце полотно небес,
І крашанку, як усмішку підносить,
— Христос воскрес!
Воістину воскрес!
Великдень – одне з найбільших після Різдва Христового свят у християнській релігії. Свято пов’язане з Воскресінням Ісуса Христа, тому і має назву Великий день або Великдень.
Великдень завжди святкували радісно, піднесено. Традиційно в Сумському ДНЗ №33 «Маринка» були організовані розваги, присвячені святу Пасхи. Метою заходів стало сприяти розвитку інтересів дітей про Великдень; виховувати повагу до традицій свого народу, любов до рідного краю; розширити та поглибити знання дітей про Великодні свята (обереги, символи); показати красу і значущість одного з найвеличніших християнських свят.![](https://scontent.fiev8-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/342201517_939788057172428_5553082974527817151_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=K4uEsBYBYn8AX-PnEMt&_nc_ht=scontent.fiev8-2.fna&oh=00_AfDs5UQKPncPJRKqahrFENLTtHTeWicIYHS2sFH31enXUQ&oe=64887EA9)
![](https://scontent.fiev8-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/342201517_939788057172428_5553082974527817151_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=K4uEsBYBYn8AX-PnEMt&_nc_ht=scontent.fiev8-2.fna&oh=00_AfDs5UQKPncPJRKqahrFENLTtHTeWicIYHS2sFH31enXUQ&oe=64887EA9)