Наші дорогі випускники груп «Зірочки», «Ромашка», «Бджілки», «Калинка», колектив Сумського дошкільного навчального закладу №33 «Маринка» щиро вітає вас з чудовим святом, з випускним.
Перший випускний – це свято мудрості та вдячності. Це перший крок у доросле життя. Хочемо побажати великої удачі в цьому житті, постійної підтримки улюблених батьків і багато щасливих днів!
Будьте здоровими, успішними, завзятими, наполегливими в досягненні своїх найзаповітніших мрій та сподівань. Залишайтесь юними мрійниками, веселими хлопчиками та дівчатками, життєрадісними дітьми. Здоров’я вам усім, успіхів та мирного неба. Все буде Україна!
![](https://scontent.fiev8-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/351003157_685131896759064_3260937145684128900_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=ad2b24&_nc_ohc=qk2RxleIGOQAX_4noRe&_nc_ht=scontent.fiev8-2.fna&oh=00_AfBzCMR_cmW63kK1dhlEdqQbPo31winM_FK43So9ol9y7g&oe=6487B206)
![](https://scontent.fiev8-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/350950690_737589121447909_9193528351655129634_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=ad2b24&_nc_ohc=O01gxJujoZMAX99ij9d&_nc_ht=scontent.fiev8-2.fna&oh=00_AfC7F50QPfUQJQ5dWDfCYYY2o9MtRWTYCybR_W5QgQH6AQ&oe=64872622)
![](https://scontent.fiev8-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/351000436_1368661434068607_3412103441187368507_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=ad2b24&_nc_ohc=ePCwuB-yY1sAX8UHRgC&_nc_ht=scontent.fiev8-2.fna&oh=00_AfBUGCANSHtdwImOVxTW82mIOfg8O7ViOxnZys3tLIOzBw&oe=6487AEBB)