02 червня 2023 року відбувся звіт керівника Шрамченко Олени Павлівни про діяльність закладу дошкільної освіти за 2022/2023 навчальний рік перед батьками, колективом та громадськістю. Звітування проводилося в дистанційному режимі на платформі Google Meet.
Оленою Павлівною були ґрунтовно висвітлені організаційно-правові засади діяльності закладу, освітня, адміністративно-господарська діяльність ЗДО, робота методичної служби, вагомі досягнення педагогічного колективу, освітній процес за дистанційною формою навчання, організація медичного обслуговування в закладі, співпраця з батьками. Завідувач звернула увагу усіх присутніх на роботу колективу в умовах дії воєнного стану.
Учасники зборів були досить активними, постійно обмінювалися думками під час обговорення, висловлювали подяку колективу та керівнику закладу за вагому проведену роботу!![Возможно, это изображение 3 человека и текст](https://scontent.fiev8-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/347385300_520500016815433_1300824354458121370_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=570RMIKZ0bkAX8RjCnm&_nc_ht=scontent.fiev8-2.fna&oh=00_AfCGElZdcni3GGEKCBbhJw0xG9ao6Rcc5ZG_SK7vl6u8hg&oe=6487ADB9)
![Возможно, это изображение 3 человека и текст](https://scontent.fiev8-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/347385300_520500016815433_1300824354458121370_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=570RMIKZ0bkAX8RjCnm&_nc_ht=scontent.fiev8-2.fna&oh=00_AfCGElZdcni3GGEKCBbhJw0xG9ao6Rcc5ZG_SK7vl6u8hg&oe=6487ADB9)
![Возможно, это изображение 4 человека и текст](https://scontent.fiev8-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/347247586_174351822264753_3551020333569341517_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=gsR1pUaiAp4AX-qKuOq&_nc_ht=scontent.fiev8-2.fna&oh=00_AfDtKlbr_Ts-JSTUje3ysgDFRwN8-4wby-sTI4L04h6W9w&oe=6488F499)