Танцювальний марафон «Стоптані черевички!»

У танці сила, радість, щастя жити,
Краса, натхнення, світлі почуття…
Ми теж красу покликані творити,
Бо танець для нас – це життя!
Дитячий танець є не просто приємним проведенням часу, але ще і захоплюючим заняттям, що вносить радість у життя дитини. У Сумському ДНЗ №33 «Маринка» 29 червня 2023 року відбувся танцювальний марафон «Стоптані черевички!».
Дошкільнята під музичний супровід охоче рухались, передаючи всі свої емоції, граючись, отримували масу позитивних почуттів і емоцій.
Метою заходу було: розвивати музично-рухову творчість, артистичні якості, збагачувати емоційний досвід дітей за допомогою нових музичних вражень, підтримувати позитивний настрій від спілкування та злагоджених музично-ритмічних рухів з однолітками; виховувати танцювальну культуру та любов до мистецтва танцю!
Діти показали всі свої уміння і поринули у світ краси, радості, натхнення та веселощів, адже в цей нелегкий для нас всіх час – це так потрібно діткам.