Театральне дійство на свіжому повітрі «Ой на Івана, та й на Купала»

Ой на Івана, та й на Купала
Там дівчинонька квіти збирала.
Квіти збирала, в пучечки клала,
До річки несла, в воду пускала.
Івана Купала є одним з найстаріших та найбільш самобутніх свят, яке символізує народження літнього сонця – Купала. Це свято загадкове, містичне, магічне… Його обряди і традиції дарують унікальні та незабутні враження.
На базі Сумського ДНЗ №33 «Маринка» було проведено театральне дійство на свіжому повітрі «Ой на Івана, та й на Купала», метою якою було: надати дітям уявлення про традиційне святкування українцями свята Івана Купала; закріпити знання купальських пісень, українських народних хороводів; розвивати в дітей музично-рухові навички та хороводні рухи, спритність, кмітливість; збагатити дітей позитивними емоціями; формувати національну свідомість; виховувати почуття любові до рідного краю.
Діти насичилися яскравою палітрою емоцій та вражень, які ще довго будуть залишатися в їхніх спогадах.