Музична розвага до Дня захисників та захисниць України «Козацькі розваги»

У неділю, 1 жовтня, українці вперше в нову дату відзначали День захисників і захисниць України. Також у цей день святкують Покрову Пресвятої Богородиці та День українського козацтва.
З нагоди цього особливого свята в Сумському ДНЗ №33 «Маринка» було проведено музичну розвагу «Козацькі розваги».
Метою заходу стало розширити знання дітей про українських козаків, їх життя та культуру, традиції святкування Покрови Пресвятої Богородиці; збагачувати уявлення про українські народні пісні та таночки; розвивати фізичні якості (швидкість, спритність, силу); виховувати у дітей повагу до минулого, його традицій, вдячність чоловікам та жінкам, які боронять нашу Батьківщину зараз.
Для українців ця дата – можливість згадати наших предків козаків, вшанувати воїнів, які захищають незалежність та суверенітет рідної Батьківщини, а також вшанувати пам’ять тих, хто віддав життя за Україну й подякувати.