Міжнародний день безпечного інтернету!

Сьогодні весь світ відзначає Міжнародний день безпечного інтернету. За даними організації WeProtect, у 2023 році сексуальна експлуатація та насильство над дітьми в інтернеті продовжило зростати як за масштабами, так і за методами. Кількість повідомлень про сексуальне насильство над дітьми, проаналізованих Національним центром допомоги зниклим та експлуатованим дітям (NCMEC), зросла на 87% з 2019 року.

Мультфільм для дітей та підлітків «Як бути в безпеці в інтернеті?»

#stop_sexтинг підготувала адаптацію мультфільму для дітей та підлітків «Як бути в безпеці в інтернеті?» від організації Amaze.org.

Інтернет – це чудове місце для вивчення нового, але для безпечного використання мережі корисно вивчати правила безпеки онлайн. Серед основних порад можна виділити: обережність щодо надання особистої інформації онлайн, звітування про тих, хто змушує почуватися незручно або небезпечно в інтернеті, і вивчення налаштувань конфіденційності. Це відео є адаптацією Amaze.org. Усі права належать Amaze.org.

Рекомендуйте мультфільм “Як бути в безпеці в інтернеті?” батькам та дітям.

Запис вебінару “Тенденції розвитку цифрового середовища у 2024 році”

Запрошуємо  батьків переглянути запис вебінару “Тенденції розвитку цифрового середовища у 2024 році” від #stop_sexтинг за підтримки Міністерства освіти і науки України та Державної служби якості освіти.

На вебінарі поговорили про:

• Концепцію майбутнього у розвитку інтернету та безпеки.
  • Виклики та тенденції, які пов’язані з розвитком технологій.
  • Тренди серед онлайн-ризиків, які пов’язані з дітьми та сексуальним насильством онлайн над неповнолітніми.
  • Роль дорослих у захисті дітей від онлайн-ризиків у 2024-му році.

Тривалість вебінару: 60 хв

Навчання провів тренер-методолог ГО #stop_sexтинг – Василь Філоненко.

Для отримання сертифіката освітянам необхідно переглянути вебінар та провести урок про безпеку дітей в інтернеті: https://stop-sexting.in.ua/adult/uroky/