Вітаємо з Днем єднання України! ![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
Сьогодні українці вітають один одного з Днем єднання і приєднуються до святкування різними способами.
В Сумському ДНЗ №33 «Маринка» на честь даного свята для вихованців закладу була проведена музична розвага «Україна єдина – ми всі одна родина», яка залишила в серцях дітей яскраву палітру емоцій, яка насичена теплом, радістю та любов’ю.
Вихователями закладу було проведено ряд заходів, а саме: бесіди щодо даного свята, колективне виготовлення плакатів, патріотичних браслетів, малювання на снігу фарбами, що є дуже захоплюючим та цікавим заняттям.
Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки. Тільки разом ми сильні, бо наша сила – у єдності! ![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)