Оздоровчий «СПА-центр» в Сумському ДНЗ № 33 «Маринка»

Літо – час творчості, відпочинку і оздоровлення. Це пора приємних емоцій та нових вражень. Щоб робота з дітьми влітку була ефективною, педагогам слід заздалегідь чітко й раціонально спланувати її.

Слід відмітити новостворений оздоровчо-ігровий «СПА-центр» для дітей на території Сумського ДНЗ № 33 «Маринка», який дошкільнята із задоволенням відвідували. Діти мали змогу прийняти сонячні ванни, зробити загартувальні процедури, самомасаж, масаж стоп, використовуючи різноманітні «доріжки здоров’я» з природного матеріалу, поплескатись в басейнах, відчути ефективний вплив ванночок з морською сіллю, розслабитись та відпочити за допомогою гамаку. І все це, звичайно, під пильним контролем вихователів, інструктора з фізичної культури та сестри медичної старшої.

Позитивним є те, що літній оздоровчий період дарує дітлахам не тільки оздоровлення, а й море позитивних емоцій та вражень!