Фольклорне дійство «Щедрий вечір, добрий вечір»

З Старим Новим роком вас вітаєм,
Щастя й радості бажаєм!
У щасливій вашій хаті,
Щоб ви всі були здорові й багаті!

Звичаї народу – це ті прикмети, за якими розпізнається народ не тільки в сучасному, але і в його історичному минулому. Ну а долучення до цих традицій – найкращий спосіб викликати у дітей справжні патріотичні почуття.
На свято Василя, перший день Нового року за старим стилем (14 січня), дітлахи Сумського ЗДО № 33 «Маринка» влаштували справжнє фольклорне дійство «Щедрий вечір, добрий вечір».
Хлопці посівали, дівчата щедрували, співали щедрівки – побажання щедрого та багатого Нового року.