Всесвітній тиждень грошей – це щорічна всесвітня кампанія з підвищення фінансової обізнаності, яка підкреслює важливість того, щоб діти з раннього віку були фінансово обізнаними, поступово опановували навички, здобували знання, формували менталітет і поведінкові моделі, потрібні для прийняття зважених фінансових рішень, щоб у результаті досягти фінансового процвітання і фінансової стійкості.
З 20 березня по 2 квітня 2023 року в Сумському ДНЗ №33 “Маринка” відзначався Всесвітній тиждень грошей. Вихованці дізналися про базові фінансові та соціальні поняття, такі, як економія та дбайливе ставлення до цінних для нас речей. Протягом тижня були проведені бесіди з дітьми про ощадливість, бережливість, дошкільники грали в дидактичні ігри: «Розкладіть товар», «Що можна купити за гроші, а що ні?», «Доходи і витрати моєї сім’ї», сюжетно-рольові ігри: «Магазин», «Супермаркет».
Цілеспрямована спільна діяльність дошкільного навчального закладу та батьків вихованців щодо формування фінансової грамотності дітей зробить їх майбутнє життя економічно стабільним й допоможе відчути себе вільно та впевнено.
![Возможно, это изображение 16 человек, ребенок и в помещении](https://scontent.fiev8-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/339131885_743472560661111_1907060151020333126_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=CgcrYrob2WsAX-LNFRv&_nc_ht=scontent.fiev8-2.fna&oh=00_AfDLODFuWxko9qQrPqgZerPFaO4pwxunw88NwavEwp8_1A&oe=64389E4F)