Документальний проєкт «Незламні діти. Я чекаю»

Шановні батьки, до вашої уваги інформація про документальний проєкт «Незламні діти. Я чекаю».

Даний проєкт розповідає історії українських дітей, які побачили війну на рідній землі, але не покинули своїх мрій та переконань. Проєкт документує свідчення дітей про воєнні злочини рф проти українського народу та людяності.

Серед героїв фільму 12-ти річна Яна з Нью-Йорка Донецької області, яка опинилась з мамою і братом на вокзалі в Краматорську під час обстрілу рф 8 квітня 2022 року. Їх родині вдалось вижити, але Яні та її мамі довелось пройти протезування кінцівок в США. Також своєю історією поділились Анна та її брати Матвій і Андрій. Їх мати Ївга доєдналась до медичного батальйону «Госпітальєри» після того, як їх батько загинув на фронті. Соломія грає на сопілці та збирає гроші для ЗСУ. Дівчинка чекає, щоб її тато повернувся з війни з перемогою та вони всієї родиною поїхали на море в Бердянськ. Та інші історії про те, як діти всіма силами наближають нашу перемогу.

Відео-проєкт знаходиться за посиланням https://youtu.be/lzDHf0M3_gU

Контактні особи для зв’язку та передачі матеріалів для розповсюдження:

Юлія Васюта-Беркут, продюсерка проєкту, 067 2597768, ua@corp.online.ua

Вікторія Бєлік, журналістка проєкту, 097 4694591, v.bielik@corp.online.ua