«Олімпійський тиждень» в Сумському ДНЗ № 33 «Маринка»

Відповідно до листа Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України № 346 від 26.05.2017 «Про організацію та проведення Дня фізичної культури і спорту та Всеукраїнського Олімпійського уроку, Олімпійського тижня у 2017 році», відповідного листа

Сумського обласного відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту від 21.08.2017 № 309, з метою пропаганди здорового способу життя, формування в дітей фізичного й морального здоров’я та залучення до занять фізичною культурою та спортом якомога більшої кількості дітей та юнацтва з 07.09.2017 по 14.09.2017 року в Сумському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 33 «Маринка» було проведено «Олімпійський тиждень».

У рамках проведення «Олімпійського тижня» були заплановані заходи фізкультурно-оздоровчого спрямування: спортивні розваги, естафети, дитячий туризм; перегляд мультфільмів про Олімпійські ігри, конкурс на кращу спортивну емблему; були запрошені відомі люди, видатні майстри спорту, тренери: Бурмістрова Катерина Володимирівна (заслужений майстер спорту з вільної боротьби, чемпіонка Світу, багаторазова чемпіонка, призерка Чемпіонатів Європи, триразова володарка Кубків Світу), Звіряка Олександр Миколайович (кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, завідувач кафедри здоров’я людини та фізичної реабілітації Сумського державного педагогічного університету ім. А. С. Макаренка), Нагорна Яна Юріївна (майстер спорту з легкої атлетики), Гавриленко Антон Анатолійович  (майстер спорту Міжнародного класу з футзалу серед гравців з вадами зору), Демченко Ярослав Миколайович (майстер спорту з легкої атлетики, учасник Чемпіонату Світу, багаторазовий чемпіон України, рекордсмен України – біг 400 м), Гончаренко Наталія Юріївна (майстер спорту з хокею на траві, багаторазова чемпіонка України, учасниця Чемпіонату Європи та Світу), Калюжна Валерія Володимирівна (майстер спорту з хокею на траві, багаторазова чемпіонка України, учасниця Чемпіонату Європи та Світу), Бондаренко Інна Миколаївна (тренер з хокею на траві Сумської дитячо-юнацької спортивної школи «Динамо»), Бондаренко Євген Михайлович (тренер з легкої атлетики Сумської дитячо-юнацької спортивної школи «Динамо»).

«Олімпійський тиждень» нікого не залишив байдужим та надав вихованцям змогу долучитися до світу сучасного спорту.

Протягом тижня дошкільники отримали нові знання, дізнались про те, скільки необхідно докласти сил для того, щоб завоювати медаль, особливо – олімпійську.

Пам’ятайте, у кожного є своя олімпійська сходинка, своя олімпійська висота, і щоб її досягти потрібно мати велике бажання, віру у свої сили і щоденно докладати зусиль для здійснення своєї мрії.

Бажаємо кожному обов’язково її досягти!